تبلیغات
ای سی تی (ICT) پست و پست بانك روستای گاومیشگلی میاندواب - رسیدگی به امور دفاتر آنطور كه باید انجام نشد
ای سی تی (ICT) پست و پست بانك روستای گاومیشگلی میاندواب
ای سی تی روستایی پیشخوان دولت

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

رسیدگی به امور دفاتر آنطور كه باید انجام نشد

به گفته رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات ارتباطی استان تهران ‌متاسفانه با وجود صدور نامه استاندار تهران برای سازمان‌ها جهت انجام امورشان به مردم از طریق این دفاتر، این كار به‌صورت مطلوب انجام نشده و عملا كار جدیدی به دفاتر ارجاع نشده است.


سیداصغر زعیم در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار كرد: کلیه سازمان‌ها و نهادهای عمومی و دولتی موظفند ضمن همکاری، خدمات خود را از طریق پیشخوان خدمت ارائه کنند و ایجاد هرگونه دفاتر مشابه تحت هر عنوان توسط دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای عمومی ممنوع است.

زعیم با بیان این كه تشکیل و ایجاد کارگروه‌های نظارت بر تاسیس دفاتر پیشخوان خدمت براساس ابلاغیه‌ای به استانداری‌ها انجام شد گفت: این كارگروه در استان‌ها و هر استان به ریاست استاندار تشكیل و فعالیتش را آغاز كرده است كه مسوولیت آن رسیدگی به امور دفاتر است اما متاسفانه آنطور كه باید و شاید و آن‌گونه كه انتظار داریم، این كارگروه نتوانسته در تهران موثر باشد.

او با اشاره به این كه اجرای این مصوبه در تاریخ نوزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری به استانداری‌های کشور از جمله تهران جهت تشکیل کارگروه و انتخاب نمایندگان کارگروه ابلاغ شده است، ادامه داد: قرار است براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال 88 یعنی تا حدود یك ماه دیگر 10 درصد كار سازمان‌ها به منظور تكریم ارباب رجوع و جلوگیری از سفرهای شهری به دفاتر واگذار شود و مابقی تا پایان سال 89 و 90 به دفاتر واگذار شود؛ درواقع به طور كلی باید 30درصد كارها تا آن زمان به دفاتر واگذار خواهد شد.

زعیم با بیان این كه در این كارگروه نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تشكلات صنفی هر استان نیز عضوند و احكامشان را استانداری صادر می‌كند، گفت: این كارگروه به‌تدریج نسبت به جمع‌آوری سوابق دفاتر اقدام خواهد كرد و کلیه سازمان‌ها و نهادهای عمومی و دولتی موظفند ضمن همکاری، خدمات خود را از طریق پیشخوان خدمت ارائه کنند و ایجاد هرگونه دفاتر مشابه تحت هر عنوان توسط دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای عمومی ممنوع است.

به گزارش ایسنا رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات ارتباطی استان تهران پیش از این خبر داده بود كه از این پس كلیه امور مربوط به مسائل و پی‌گیری‌های صنفی مربوط به دفاتر از طریق این كارگروه و مدیریت معاونت عمران استانداری تهران انجام می‌شود.

وی افزود: بر اساس آیین‌نامه جدید كه توسط كمیسیون تنظیم مقررات تصویب شده مجموعه امور مربوط به تاسیس و نظارت بر دفاتر پیشخوان خدمات كه همان دفاتر ارتباطی قدیم بودند، به این كارگروه واگذار می‌شود كه ریاست آن را معاون استانداری تهران عهده‌دار است.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : افتخار یزدانیفر

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • ایا از مطالب این وبلاگ راضی هستید


نویسندگان